0 266 243 55 74

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI

bandANASAYFA » VIZE

Vize

Vize danışmanlığı, yurtdışı eğitim danışmanlığının önemli bir parçasıdır.

Günümüzde, Türkiye dışında eğitim almak isteyen adaylar eğitim alabilecekleri ülkelerin çoğu için vize başvurusunda bulunmak durumundadır. dil-mes olarak öğrencilerimize istek ve şartlarına uygun olarak eğitim alabilecekleri ülke, şehir, okul ve program seçimlerinde yardımcı olduğumuz gibi bu eğitim planlarını gerçekleştirebilmeleri için almaları gereken vize konusunda da yardımcı olmaktayız. 
 
Yurtdışındaki eğitim süreçlerini bizimle planlayan ve bizim aracılığımız ile eğitim almaya gitmek isteyen adayların vize danışmanlığını kendilerinden hiç bir ekstra ücret/vize danışmanlık ücreti almadan yapmaktayız. 
 
Eğitim planlamasını kendisi, tanıdığı veya başka bir kurum aracılığı ile yapan adaylara da her ülkeye göre değişen belli bir ücret karşılığında vize danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.Her ne kadar bizim önerimiz bir bütün olan sürecin tümünü adayların bizimle beraber yürütmesi olsa da bu durumda olan adaylar da bulunmaktadır. Bunun sebebi okul kayıt işlemlerinin sadece sürecin bir kısmı olduğunun tam olarak bilinmemesi dolayısıyla sürecin sonraki adımları tam olarak belirlenmeden okul kaydının bir şekilde gerçekleştirilmesidir. Getirdiği risk ise adayın eğitim almayı planladığı ülkenin vize başvuru şartlarını ve bu şartları sağlayıp sağlayamayacağını bilmemesidir. Eğer bunları araştırmadan kayıt işlemini gerçekleştirdi ise ve sonrasında vize başvuru şartlarını tam olarak karşılayamayacağını fark ederse, bu hem o zamana kadar olan çabaların hem de yapılan harcamaların boşa gitmesi ile sonuçlanabilmektedir. Bundan dolayı yurtdışında eğitim almayı düşünen adaylara tüm süreci bizimle beraber planlamalarını ve okul kayıt işlemlerine başlamadan önce gitmeyi planladıkları ülkenin vize başvuru şartları ile ilgili danışmanlarımızdan bilgi almalarını öneriyoruz. 
 

Danışmanlarımız size hem vize başvuru prosedürü hakkında detaylı bilgi verecek hem de sizin özel şartlarınız ile ilgili fikrini söyleyecektir. Unutulmaması gereken nokta, sonuçta vize başvurunuzun değerlendirmesini ilgili ülkenin vize birimi yapacak ve vize alıp almayacağınıza vize görevlileri karar verecektir. Dolayısıyla hiçbir danışman size “kesinlikle vize alırsınız” veya “kesinlikle vize alamazsınız” diyemez. Fakat hem ilgili ülkenin vize başvuru şartlarını bilen hem de sizin durumunuz hakkında bilgi sahibi olan tecrübeli danışmanlarımız, size gerekli bilgileri vererek kendi durumunuzu değerlendirme şansı verdikleri gibi vize alma ihtimalinizin yüksek veya düşük olması ile ilgili kendi fikirlerini de sizinle paylaşacaklardır. Son kararı tüm süreçte olduğu gibi sizin vermeniz gerekmektedir. 
 

Detaylı bilgi için hemen bize ulaşın...

DİL-MES BALIKESİR

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Copyright 2015 © DİL-MES Tüm Hakları Saklıdır.

Aşk Büyüsü, bağlama Büyüsü, medyum, Büyü Bozma, Papaz Büyüsü, Cin Musallatı, bağlama Büyüsü, medyum, Büyü Bozma, ruhani hastalıklar, İlişki koçu, Evlilik Terapisti, ilişki Koçu, Yaşam Koçu, Çorlu Medikal Estetik, Çorlu Özel Hastane, Çorlu Vatan ,